Ανακήρυξη υποψήφιων για τις αρχαιρεσίες του Εμπορικού Συλλόγου Πειραιώς που θα πραγματοποιηθούν οριστικά στις 21 Και 22 Μαρτίου 2017

Από τον Εμπορικό Σύλλογο Πειραιώς ανακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι που θα λάβουν μέρος στις αρχαιρεσίες του Εμπορικού Συλλόγου Πειραιώς, που θα διεξαχθούν οριστικά την Τρίτη 21 Μαρτίου και την Τετάρτη 22 Μαρτίου 2017, στα γραφεία του Συλλόγου (Λουδοβίκου 1, Πλ. Οδησσού, 4ος όροφος).

Α. Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ – ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΝΙΚΟΥ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ

  1. ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεμιστοκλέους
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανδρέα
  3. ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ του Νικολάου
  5. ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Εμμανουήλ
  7. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  8. ΖΔΡΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Ευσταθίου
  9. ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Γερασίμου
  10. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους
  11. ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
  12. ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα
  13. ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  14. ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝ (ΤΑΣΟΣ) του Πέτρου
  15. ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αναστασίου
  16. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κυριάκου
  17. ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του Χαραλάμπους
  18. ΟΒΑΚΙΜΙΑΝ ΑΓΚΟΠ του Γκαραμπέτ
  19. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
  20. ΠΙΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  21. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιορδάνη
  22. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαραλάμπους
  23. ΣΑΜΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σταματίου
  24. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
  25. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Πέτρου
  26. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ
  27. ΣΤΡΑΒΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  28. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  29. ΦΕΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  30. ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  31. ΦΡΟΝΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  32. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου

Β. Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ – ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΝΙΚΟΥ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ

  1. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. ΜΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ Δημήτριος του Παναγιώτου
  4. ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ζαφειρίου

Γ. Υποψήφιοι Αντιπρόσωποι στην Δευτεροβάθμια Οργάνωση

(Ομοσπονδία Εμπορικών Συλλόγων Αττικής

Oμόρων Νομών & Νήσων Αιγαίου)

 

ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ – ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗ ΚΟΡΚΙΔΗ

  1. ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανδρέα
  3. ΑΥΓΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννου
  4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ του Νικολάου
  5. ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  6. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  7. ΖΔΡΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Ευσταθίου
  8. ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Γερασίμου
  9. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους
  10. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  11. ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
  12. ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα
  13. ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  14. ΜΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  15. ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεμιστοκλέους
  16. ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝ (ΤΑΣΟΣ) του Πέτρου
  17. ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου
  18. ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Αναστασίου
  19. ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του Χαραλάμπους
  20. ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ζαφειρίου
  21. ΟΒΑΚΙΜΙΑΝ ΑΓΚΟΠ του Γκαραμπέτ
  22. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
  23. ΠΙΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  24. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιορδάνη
  25. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαραλάμπους
  26. ΣΑΜΙΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ του Σταματίου
  27. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
  28. ΣΤΡΑΒΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  29. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  30. ΦΕΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  31. ΦΡΟΝΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  32. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου

Δ. Υποψήφιοι για την Εφορευτική Επιτροπή

ΕΝΩΜΕΝΟ ΠΕΙΡΑΪΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ – ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΝΙΚΟΥ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗ

  1. ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Νικολάου
  2. ΕΛΜΑΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΕΥΔΑΙΜΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
  4. ΚΡΙΑΛΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Μιχαήλ
  5. ΣΑΛΠΕΑ-ΠΙΤΤΑΚΗ ΘΩΜΑΪΣ του Σπυρίδωνος
  6. ΦΡΟΝΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννου
  7. ΧΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

 

menu
menu